Tým společnosti GRIMBLOK s.r.o.

Jsme tady pro Vás a Vaše projekty.

Ing. František Karafiát

projektový manager
+420 734 318 629

frantisek.karafiat@grimblok.cz

Jiří Martinát

produktový manager
+420 736 693 646

jiri.martinat@grimblok.cz

Kdo jsme?

Ing. František Karafiát

Ve společnosti GRIMBLOK s.r.o. je jednatelem, zajišťuje a organizuje chod zakázek od uzavření smluv o dílo až po předání těchto děl objednateli či investorovi.

A co říká sám o své činnosti:

"Ve stavebnictví se pohybuji od roku 2002, kde jsem nejdříve pracoval jako pomocný pracovník na stavbách střešních konstrukcí, následně jako asistent stavbyvedoucího u dopravních staveb. Ve vedoucích pozicích pracuji od roku 2004, konkrétně ve společnostech Taros Nova s.r.o. a Teslice CZ s.r.o.

Před 10 lety jsem postupně přešel do soukromé podnikatelské sféry, a to ve společnosti Exten CZ s.r.o. Podílel jsem se na dokončení realizačních dokumentací dřevěných konstrukcí a střešních plášťů a následném řízení těchto prací. Např. na zakázkách Administrativní budovy České pojišťovny, Jízdárny Čapí hnízdo, či zámku Halič."

Jiří Martinát

Ve společnosti GRIMBLOK s.r.o. je jednatelem a zajišťuje návrh, design, certifikaci, přípravu systémových řešení a technické poradenství.

A co říká sám o své činnosti:

V oblasti vývoje a návrhu stavebních systémů pracuji od roku 2001. Šest let jsem byl vedoucím výroby stavebních izolací, pěnového polystyrenu a technologií podlahového vytápění. Od roku 2010 jsem pracoval jako produktový manager společnosti ECORAW v oblasti kotvení izolačních fasád s vysokým zatížením.

Jsem spoluautorem evropské normy pro injektované kotvení EAD 331433-00-0601 a více jak 40 certifikovaných technologií pro zateplovací systémy. V oblasti systémových řešení a certifikace jsem pracoval pro společnosti BAUMIT, STO, WEBER, CEMIX, STACHEMA, MAMUT, MEFFERT, BASF (PCI) a další.